Akabe Aksesuar / Hatay Zigon Sehpa - Hakkımızda

 

Akabe Mobilya Aksesuar firması iş hayatına Antakya/Hatay’da azsayıda çalışanı ile 1989 yılında kereste ticareti ile başlamıştır. 1993yılında mobilya aksesuar üretimine başlamış ve halen de devam etmektedir.AKABESAN AKSESUAR adı ile tescillemiş olduğumuz 50’den fazla model de mobilya aksesuarı üretmektedir. Firmamızın ürünleri, zigonsehpa,sehpa,ortasehpa,telefonluk ve aksesuardan oluşmaktadır.Firmamız mobilya aksesuarı sektöründe sahip olduğu deneyim, kalite,ciddiyet, işe odaklı çalışma prensibi ve üretim kapasitesi ile öndegelen bir firmadır. Ayrıca, AKABE müşteri memnuniyeti ve müşteriden gelen taleplere değer veren bir firmadır. 
AKABE AKSESUAR sektöründeki en son teknolojileri takip eder ve uluslararası standartlara uygun bir üretim yöntemi anlayışını benimsemiştir. 7,500 m2 kapalı alan, 170 çalışan ve toplam kalite yönetimi prensipleri ile müşterilerine hizmet veren firmamız, ISO 9001:2008 Kalite Belgesi’ne sahiptir. Ayrıca kendi bünyesinde oluşturduğu mobilya boya atölyeleri ile entegre bir yapılanmanın gereklerini yerine getirir. Yıllık 100.000 takım üretme kapasitesine sahip olan firmamız 2009 yılında “ Kültür Ürünü İhracatçısı “ ödülünü almıştır. Yurtiçinde 15 bölge’de bayilik, Yurtdışında ise ; Hindistan,Suudi Arabistan, Sudan,Irak, Fas, Mısır, Ürdün,Katar, Gana,Fransa, Romanya, Lübnan, Filistin,Avusturya ,Türkmenistan, Libya, İran, Cezayir, Dubai, Bahreyn, Amerika, Kosova,İngiltere ve Almanya olmak üzere  toplam 24 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.
Sizleri showroom ve fabrikamızda ağırlamaktan; ayrıca ileride yapabileceğimiz işbirliklerimizi görüşmekten memnuniyet duyarız.

Saygılarımla
Yönetim KuruluBaşkanı
Halil İbrahim TOYSAL